Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (49) összesen

Téma: Megcsaltak... hogyan lehet túlélni?

Félisten Bíborvirág logója
    Hozzászólás
    624

Alapbeállítás re: Megcsaltak... hogyan lehet túlélni?

Örülök, ha segítettem.

Oko
    Oko nem elérhető
    Tagocska Oko logója
    Hozzászólás
    1

1 évig voltam együtt az exemmel(M), mikor életem szerelme(P) újra megjelent az életemben. A gond csak az volt, hogy 250 km-ra lakunk egymástól, így nehezn döntöttem, hogy otthagyjam-e a biztosan az újért. Az egész vége az lett, hogy az P.t választottam. De még 4 alkalommal együtt voltam M-el. Persze M. felvette a kapcsolatot P.vel, kitört a botrány. P szigoru feltételek mellett megbocsátott nekem, 2 naponta utaztam le Bp-ről 250 km-t délután, másnap reggel 5kor vissza munkába. Eltelt másfél év, nyaralás, karácsony, boldogság. P.vel a szilvesztert egy diszkóban töltöttük, ahonnan ált. én hamarabb hazamegyek (ha nincs kedvem már táncolni, én nem támasztom a pultot) és P. jön utánam, amikor neki is elég a buli. Január 1-én egyedül ébredek, hívom P-t, azt mondja hazament (szülökkel élünk, én 21, P. 23 éves), női megérzésem azt súgta, hogy P. hazuduk. Hívom hívom 10000x, erre felveszi egy nő.P. jött, ott laudt a npnél (ált.iskolai szerelme) de nem történt semmi, az egész azért van, mert nem tudta megemészteni amit tettem (másfél éve). Jó, túlléptem rajta, tegnap elmentünk bulizni, P. a szilveszteri lánnyal beszélget, mire P. barátja elkottyantotta, hogy P. és a lány többször találkozgattak és szerelmeskedtek, míg én bp-en voltam.
    Úgy érzem vége az életemnek, nem tudom megemészteni, felfogni, hogy történhet ez velem. Ok, ha visszavágásról van szó, azt megértem, de a szilveszteri után (egész város előtt, én is ott voltam még buliban, mikor P. már a lánnyal flörtölt, miközben P. mondta, h várjam a pultnál amíg pisil, és persze nem jött vissza).
    Azt mondta tegnap, hogy szeret, de nem szerelmes senkibe.
    Reggel sírt, könyörgött, hogy bocsássak meg neki. Nem akarom elhinni, hogy nem szeret (nem az hogy nem tudom, hanem nem akarom).
    Ma eljött hozzám, 2 órát zokogtam egyhuzamban.

Tagocska pimpa logója
    Hozzászólás
    20

hát nemtudom én elég komolyan veszem a témát:nem birom ha megcsalnak,mégis állitólag a négy és fél évig tartó kapcsolatom alatt megcsaltak,mert AZT HITTE A CSAJOM,HOGY MEGCSALTAM.
    Most igy már nevetek a dolgon,de igazából mondjuk semmi garancia nincs rá,hogy meg is történt,én mondjuk nem hiszem,mert csak a pali állitja,de mondjuk attól még lehet igaz,nem tudom.
    Mindegy én biztos,hogy mindent megteszek azért,hogy jó legyen a kapcsolatom,bármilyen áldozat árán,persze még itt a normális határokra gondolok.
    Úgy gondolom,hogy ennek visszafelé is érvényesnek kell lennie,ha nem akkor nem igaz a kapcsolat,illetve a szerelem.
    Nem hiszek a nyitott párkapcsolatokban egyáltalán.
    Talán egy megcsalás elnézhető,kis büntivel,de kettő már nem.

bubu001
    Vendég bubu001 logója

Idézet pimpa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nemtudom én elég komolyan veszem a témát:nem birom ha megcsalnak,mégis állitólag a négy és fél évig tartó kapcsolatom alatt megcsaltak,mert AZT HITTE A CSAJOM,HOGY MEGCSALTAM.
    Most igy már nevetek a dolgon,de igazából mondjuk semmi garancia nincs rá,hogy meg is történt,én mondjuk nem hiszem,mert csak a pali állitja,de mondjuk attól még lehet igaz,nem tudom.
    Mindegy én biztos,hogy mindent megteszek azért,hogy jó legyen a kapcsolatom,bármilyen áldozat árán,persze még itt a normális határokra gondolok.
    Úgy gondolom,hogy ennek visszafelé is érvényesnek kell lennie,ha nem akkor nem igaz a kapcsolat,illetve a szerelem.
    Nem hiszek a nyitott párkapcsolatokban egyáltalán.
    Talán egy megcsalás elnézhető,kis büntivel,de kettő már nem.
    Egyszer lehet megbocsájtani. Én azt mondtam, amikor megbocsájtottam, hogy 1x lehet tévedni, de a második már szándékos megcsalás, a harmadikat meg nem várom meg.

Tagocska vkw0511 logója
    Hozzászólás
    1

Na hello, néztem a bejegyzéseket, és tényleg elgondolkodtam rajta, hogy szerintetek hány százaléka csalja meg a egymást a párkapcsolatban lévőknek? Szerintem biztos több, mint gondolnánk. Úgy értem…olyan embereket csaltak már meg, akik előtte 100%ig biztosak voltak a párjukban, és annyi ilyen eset van…Találtam egy érdekes felmérést , kíváncsi vagyok a végeredményre nagyon, csak attól félek, hogy ha elolvasom, elvesztem a bizalmam a páromban. Bár azért remélem erre nem kerül majd sor, mert bízom benne, de mégis..Itt találjátok:
    Szoktam nézni a Férjem védelmében-t, régóta feszegeti a megcsalással és annak kezelésével kapcsolatos kérdéseket, az utóbbi időben talán a legérdekesebb megközelítésekből, mert nem száll el a valóságtól, és tetszik, hogy ez a helyzet, amit bemutat, 100%, hogy már egymilliószor megtörtént a való életben…. A Szex és New York-os Mr Big a főszereplő (amúgy) …. Azért tetszik, mert tényleg nagyon jól ábárzolja, hogy mi van akkor, ha a nőnek gyereket kell nevelni (és a férjét), de az megcsalja, ezért a házassági válság mellett dolgozni is visszamegy. Ja, ez a sorozat a Hallmarkon megy, de nem emlékszem pontosan, mikor, időnként kimarad egy-két rész.”

Tagocska takcsab logója
    Hozzászólás
    1

Sziasztok!

Van problémám, amiben a segítségetek kérem. Kicsit káosz van az egészben, minden észrevételt, tanácsot örömmel fogadok.
    Igyekszek mindenre kitérni a probléma vázolásakor:

Én egy 27 éves férfi vagy!!!!

A párommal tavaly februárban ismerkedtünk.
    Elég gyakran találkozgattunk, kb 2 hónapra megismerkedésünk után lett köztünk szex. Nyílván előtte voltak más probálkozásaink, ami mindkettőnknek jó volt (Ezt nem véletlenül említem, hanem talán a későbbiekben jelentősége lesz)

Mivel elég jó kapcsolat alakult ki köztünk, tavaly összel úgy döntötünk hogy kikőltözünk külföldre együtt. GYakorlatilag együtt élünk.

Viszont karácsonykor kezdőttek a bajok: párom bekapcsolta egy régi telefonját, mert valamilyen oknál fogva el kellett kezdenünk használni. Az sms-ket persze nem törölte ki. Nem vagyok féltékeny tipus, viszont kellett a hely és ki kellett törülni pár sms-t ÉN beleolvastam nehogy valamilyen fontos dolgot törüljek ki.

Igazából eléggég meglepődtem, ekkor átnéztem az emailjeit és az iwiw postafiókját.Miután megcsináltam a cikuszt a párom kitállalt:

Mielőtt megismerkedtünk egy házas férfivel volt viszonya, aki közel 40 éves. (párom 27)

Viszont ez a viszony a megismerkedésünk után is megmaradt. (szexeltek)

Egészen júniusig. Utána emaileztek stb.. Például amikor panaszkodtam páromra hogy az együttléteink alatt kitágul, akkor megkérdezte ettől a férfitól hogy amikor együtt voltak kitágult-e...Vagy: úgy kezdi a levelet: Szia Drága (mármint a párom)

Miután kivertem a biztosítékot, azóta nem leveleznek egymással.

Hajlok afelé hogy megbocsássam neki ezt a dolgot, de amikor megkérdezem hogy miért: Ő nem tudja, hagyjam Őt békén, mintha nem is Ő lett volna, Nem tudja hogy jutott ide...

Ő nem akar erről beszélni...Továbbra is együtt élünk...

Őn szerint ebben az esetben mi a helyes magatartás részemről? Szeretem még mindig viszont nem tudok ezzel a dologgal mit kezdeni....
    szeretném kideríteni az okot, hogy késöbb ne legyen ilyen. Így nehézm,ha teljesen elzárkóik előle.

Amikor felhozom, azzal védekezik: fél évig nem bizonyított? Nem tesz meg nekem mindent? Meg úgyis figyelem, nem csinál semmi rosszat...

Nálam nem így működik a dolog, hogy berakok X zsetont és akkor helyre van hozva minden. Vagy a mérleg egyik oldalára rakok valamit és egyensúlyozza a másikat...

Azt is mondta hogy Ő már nen akarta ezt csinálni, a ****i rákényszerített....Én persze megkérdeztem hogya?????
    A férfi el ment elé munkahelyre hazahozta. Közben a párom hozzá bújt a kocsiba.Ekkor állítolag a férfi a fejét lenyomta és orális szexre kényszerítette...
    De ezt én nem értem hogy lehet kényszeríteni? Tegyük fel igen..Akkor utána mi ez a kedves hangú levél a párom részéről? A párom kérdezte meg: "Szia Drága, hogy vagy????"

Ekkor mondtam hogy menjünk be a rendőrségre és tegyünk feljelentést. A párom nem akarja.

Már mérgemben azt mondtam Neki, hogy én is szerzek egy szexpartnert. Viszont én be is fogom mutatni neki és tudni fog róla. Erre ne részletezzem a válaszát....példa: "Te hülye vagy, Te defektes vagy, valami nagyon zakkant nálad odabenn" Ha Ő döntött amelet, hogy a kapcsolatba nála belefér egy másik fél, akkor ez nálam miért nem lehet így? Amig nem derült ki a hülyesége mindig azt mondta nekem:"Amit adsz, azt kapsz. Ha Te megcsalsz, akkor én duplázok" Mióra megtudtam róla a dolgokat, ezt nem mondta :-)))

Kezdem magam egy marhának érezni.
    Mit tegyek? Véleménye az egészről?

Remélem sikerült mindenz leírnom!

üdv

Félisten Bíborvirág logója
    Hozzászólás
    624

Keress valakit, akinek a számára fontos vagy.

bubu001
    Vendég bubu001 logója

Idézet Bíborvirág eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keress valakit, akinek a számára fontos vagy.
    100%-ig egyetértek...

Aki egyszer félrelép az megteszi másodszor is.

Tag Vica16 logója
    Hozzászólás
    100

szerintem is így van, bár ismerek olyan párt ahol a csaj megcsalta a pasit és még is csak együtt vannak. szóval ez felfogás kérdése is. de én úgy tartom ha megcsalnak akkor az azt jelenti hogy nem voltál megbecsülve.

Tagocska kiscsiga logója
    Hozzászólás
    1

Sziasztok!

Pártatlan véleményt szeretnék kérni tőletek!
    Kérlek titeket segítsetek!
    7 éve van párkapcsolatom, én 24 vagyok Ő 26.
    Minden nagyon jól ment egészen júliusig. Persze voltak hullámvölgyek de ez minden kapcsolatban van. Szóval egyik este az egyik ismerősünk elszólta magát hogy a párom lefeküdt egy másik nővel. Aztán jöttek a barátok vagy ellenségek már nem is tudom és egy csomó flörtről számoltak be amit hallottak innen onnan. Összetörtem. Teljes szívemből szerettem ezt a férfit vele képzelt el az életemet. Sokat szenvedtem, Ő kérlelt bocsássak meg, megígérte hogy megváltozik, biztosított róla hogy nagyon szeret engem, én megtettem.
    Ezután nagy boldogságban telt el a következő 5 hónapunk, viszont egy közös buli után részegen haza ment és chat-elt egy leánnyal, pár sor volt de egyértelműen flörtölt, rajta kaptam.
    Most nem tudom mit tegyek!
    Szeretem Őt de nem tudom h. megtudok-e bízni benne. Ő is szeret, tudom. És azt is tudom ha mindennel elégedett lenne a kapcsolatunkban akkor nem történnének meg ezek a dolgok! Azt mondja neki sem jó így és meg akar változni! De akkor miért nem teszi meg?!
    De nem tudom mi a baj! Szavazzak neki bizalmat vagy hagyjam el?
    Nem tudom mit tegyek! segítsetek!

A téma címkéi:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104